درباره ما

تاریخچهٔ کارواش«بدون آب»

 

این دانش که بر پایه علم شیمی بنیان گذاری شده، هدفش ارتقا و بهره‌وری از مواد است، با این توجه که باعث راندمان چندین برابری، سرعت و سهولت در زندگی شود، پس انقلاب،واژه‌ای اغراق آمیز برای این مقوله نیست.
شاید اولین قدم نانو در زمینه خودرو،ورودش در باب رنگ خودرو بود.این رنگ‌ها در برابر ضربات بسیار مقاوم هستند ودر عین حال ازانعطاف پذیری بالایی برخوردارند که باعث عدم ریختن و یا شکستن و ترک خوردن رنگ در مواجهه با برخوردهای سبک‌تر هستند.
جلا و درخشندگی خیره‌کننده درکنار خواصی که باعث دیرتر کثیف شدن بدنه خودرو نسبت به سایر خودرو‌هایی که دارای رنگ معمولی  هستند، می‌شودنیز از دیگر خواص برتر این فن آوری است.
این خاصیت همانند یک واکسن، بدنه خودرو را از چسبندگی آلاینده‌ها به خود تا درصد زیادی مصون نگه می‌دارد ورنگ را در برابر اشعه فرابنفش خورشیدمحافظت می‌کند. با این مقدمه کوتاه نگاهی می‌اندازیم به کارواش‌های بدون آب که اصول کارشان برگرفته از این علم است.

دربارهٔ کارواش

 

کارواش آقا و خانم پاکیزه اهداف طولانی مدّتی را در پیش رو دارد. ویژگی های بارز خدمات ؛ محصولات یا فرآیندهای کارواش با بهره گیری از نیروهای متخصص و آموزش دیده گام های آینده را در راه اندازی باشگاه مشتریان و اطلاع رسانی گسترده به همراه تخفیف ویژه و هم چنین استفاده از نرم افزارهای اتوماسیون و مدیریت ارتباط با مشتریان را برای اعضاء باشگاه در نظر دارد. لازم به ذکر است که کارواش آمادگی خود را به منظور عقد قرارداد با شرکت های خصوصی و دولتی را اعلام می دارد. و برای توسعهٔ طیف وسیعی از خدمات شبانه روزی کارواش در شهرستان ها نیز نمایندگی فعال می پذیرد.

مجموعهٔ فعالیت های کارواش غیر آبی

کارواش آقا و خانم پاکیزه ؛ خدمات و ایده های نوینی را برای شما برنامه ریزی می نماید.

همین حالا با کارواش چند منظورهٔ ما  تماس بگیرید و از خدمات ویژهٔ ما بهره مند شوید!